RSSfacebooktwitter

* برای مشاهده لیست قیمت هاایمیل خود را وارد نمایید، بلافاصله لینک ورود به ایمیل شما ارسال خواهد شد.

تماس با ما
تعداد بازدید: 13716
چاپ

بیشتر...

خط شستشو و بازیافت پت (PET) طراحی شده توسط مگاماشین راه حل مناسبی برای نیازهای بازیافت پت (PET) شماست.

این خط کاملاً اتوماتیک عدل های و یا بطری های زنده شما را به پرک پت (PET) تمیز و عاری از هرگونه ناخالصی پت (PET) تبدیل میکند که می تواند در تولید الیاف پلی استر یا دانه های گرانول و برای استفاده در سایر محصولات پت (PET) استفاده شود.

 
تعداد بازدید: 11928
چاپ

بیشتر...

دستگاه ترومل (Trommel)برای شستشوی اولیه پت زنده (بطری های نوشابه در حالت خرد نشده پت زنده اطلاق می شود) و جدا کردن ناخالصی ها از قبیل شیشه،فلز،چوب،کاغذ و مقوا قبل از اینکه بطری ها وارد آسیاب شوند طراحی شده است. ایندر راس برنامه بازیافت پت (PET) قرار دارد جدا کننده ترومل (Trommel)بیشتر در خطوط بازیافت زباله های شهری مورد استفاده قرار می گیرد.

 
تعداد بازدید: 11753
چاپ

بیشتر...مرحله اول در فرایندخشک کردن در خط شستشوی بطری پت (PET) دستگاه سانتریفوژ می باشد. این دستگاه با سرعت بالا و قابلیت منحصر به فرد خود برای جدا کردن بخش عظیمی از آب موجود در پرک های پت (PET) بلافاصله پس از دستگاه شستشوی قرار دارد. برای انجام این کار در حالیکه پرک های پت (PET) در داخل دستگه ریخته می شوند، از نیروی گریز از مرکز برای جدا کردن آب از پرک ها با سرعت بالا استفاده میکند.

 
تعداد بازدید: 10807
چاپ

بیشتر...

مخزن شستشو با آب داغ به صورت ابتکاری توسط شرکت مگاماشین برای شستشوی پرک پت PET  و به منظور جدا سازی ناخالصی هائی از قبیل چسب ، روغن ، گریس و باقیمانده غذا ها و مایعات طراحی شده است.

برای بازیافت پت فرایند شستشو با آب داغ یک گام اساسی در تولید پرک های پت با کیفیت بالا و قابلیت فروش با قیمت بالا می باشد. با این وجود مخزن شستشوی ما می تواند در برنامه های شستشوی مختلفی نیز که استریلیزاسیون لازم است به کار رود.

 
تعداد بازدید: 11142
چاپ

بیشتر...

در مجموعه خط بازیافت بطری پتPET  یک دستگاه آسیاب استفاده می شود. در آسیاب مورد استفاده در خط بازیافت پت برای عملکرد بهترِ سیستم، از پاشش آب بر محوطه برش بهره گیری شده است. این ویژگی دو کار برد مهم دارد:

1-   پرک های پت تا اندازه ای در داخل آسیاب مرطوب تمیزمیشود.

 
تعداد بازدید: 9420
چاپ

بیشتر...

خشک کن حرارتی یک راه جالب برای گرفتن رطوبت از طریق هیدراسیون است. دستگاه خشک کن مستمر با طراحی منحصر به فرد آن برای خط شستشوی PE– PET پس از دستگاه آب گیری قرار میگیرد. خشک کن حرارتی به یک جدا کننده سیلیکون متصل است که مرحله نهائی و اصلی در کاهش رطوبت به زیر 3 درصد می باشد.

 
تعداد بازدید: 16817
چاپ

بیشتر...  در این تجهیزات از جریان هوا برای جداکردن مواد سبک از مواد سنگین استفاده می شود. جریان مواد مخلوط PET - PE - PP داخل حفره ای وارد می شود دستگاه جدا ساز متشکل از کانالی است که هوا در آن به سمت بالا در حرکت می باشد. وقتی جریان هوا مخلوط مواد را به سمت بالا هدایت می کند مواد سبک تر، از خروجی بالائی خارج می شود در حالی که مواد سنگین از خروجی پائین خارج می شود .

 
<< شروع < قبلی 1 2 بعدی > پایان >>